Ky është “mbreti” i luanëve /video/

0

Ky është një person që mund të quhet ‘mbreti’ i kafshëve, e veçanërisht i luanëve.

Luan-384x217

Në këtë video shikohet se si ai qëndron në mesin e një grupi luanësh dhe fillon të lozë me to.

Shikoni se si ai bëhet pjesë e grupit të tyre dhe nuk ka frike se ato nga momenti në moment mund të egërsohen dhe të bëhen të rrezikshëm për jetën e tij.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »