Ky është ilaçi më i mirë kundër kolesterolit dhe tensionit të lartë
14:17 | 21 Qershor 2017

Trajtimi natyror që do të prezentojmë në këtë artikull, përdoret për trajtimin e sëmundjeve të ndryshme, duke përfshirë edhe forcimin e sisemit imunitar.

Megjithatë, ky trajtim luan një rol të rëndësishëm sidomos në trajtimin kundër kolesterolit dhe tensionit të lartë të gjakut, transmeton portali arbresh.info Përbërësit që ju duhet për këtë recetë të fuqishmë janë: 1 lugë e vogël lëng limon 1 karafil hudhër (integruar) 1 lugë e vogël uthull molle 1 colë xhenxhefil 1 lugë mjaltë Të gjithë përbërësit i përzieni deri sa të fitoni një mase hemogjene. Më pas e vendosni në një enë të qelqi dhe lëreni në frigorifer për pesë ditë. Pas pesë ditësh filloni ta konsumoni para se ushqeheni. Duhet ta konsumoni 3 herë në ditë. Shumë shpejt do të filloni të ndjeni rezultatet pozitive.

Atalanta Kërçyku