Ky është drenicaku nga Komorani që i ofron Greqisë t’ia shlyejë borxhin

0

Kriza e thellë financiare dhe fakti se shteti grek është buzë falimentimit, ka bërë që shumë persona të bëjnë shaka në rrjetet sociale.

drenica

Një nga ta është dhe një person nga Drenica, që me anë të një postimi në Facebook ka bërë një deklaratë ‘sensacionale’.

Postimin, të cilin personi nga Komorani i Drenasit, që quhet Avdush Cakaj, e ka bërë publik, po u sjellim më poshtë.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »