Ky aplikacion iu tregon se çfarë mendojnë të tjerët për ju (Video)

0

Teknologjia ka arritur majat dhe kjo nuk ka më dyshim.

Tashmë në “App Store” ekziston një aplikacion i cili ju tregon se sa ju pëlqejnë njerëzit me të cilët bisedoni.

Aplikacioni quhet “Crushh”, dhe analizon të gjitha bisedat tuaja në mënyrë sekrete dhe më pas ju jep të dhënat.

Gjithmonë ndodh të jemi të pasigurt për mendimin e të tjerëve rreth nesh, dhe tashmë ka një zgjidhje.

Për ta kuptuar si funksionon, ndiqni videon e mësipërme.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »