Kush po i mungon Luana Vjollcës? (Foto)

0

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca ka kohë që është në qendër të vëmendjes nga mediat.

luana

Ajo në Facebook ka postuar një foto me mbishkrim “Hala pa shku..po m’mungon”. Sigurisht fanasave po ju intereson se kush po i mungon Luana Vjollcës.

Luana siç duket po ndjen mall për dike. /Indeksonline/

Luana

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »