Kush me ka fshirë nga Facebooku?

0

“Who Deleted Me on Facebook” është aplikacioni më i ri, i cili na jep mundësi që të gjejmë se cili nga miqtë na ka fshirë nga lista e tij në Facebook.

facebook

Ky është një aplikacion falas në iOS dhe Android. Aplikacioni i krijuar nga Anthony Kuske tregon edhe cilat llogari të miqve të Facebook-ut janë joaktive dhe kush është online.

Për ta përdorur këtë aplikacion, përdoruesit duhet të kyçen përmes llogarisë së Facebookut. Aplikacioni “Who Deleted Me on Facebook”, ka një veçori i cili na mundëson që të ndajmë listat në: “Miqtë e fshirë nga ju”, “Kush ju ka bërë Unfriend”, “Miqtë e ri” dhe “Joaktivë”

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »