Kush e shoqëron Getin edhe për pazar? (Foto)

0

geti1

Getoar Selimi, i cili së fundmi përveçse i njohur për këngët e veçanta, së fundmi është komentuar shumë edhe për historinë e dashurisë që ka me prezantuesen e njohur, Marina Vjollca.

Ata prej një periudhe të gjatë janë sëbashku dhe këtë e dëshmojnë përmes fotografive dhe mesazheve në rrjetet sociale.

Një të tillë e ka publikuar edhe vet reperi, Geti, i cili shihet teksa shoqërohet prej Marinës edhe për pazar.

Ndryshe, Geti është duke punuar në projekte të reja,, të cilat do të publikohen gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/

geti2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »