Kur natyra tregon anën e saj të errët, niveli i lumit rritet në mënyrë të pabesueshme
16:20 | 20 Tetor 2018

Niveli i lumit fa filluar të rritet kohët e fundit jashtëzakonisht shumë, duke i befasuar edhe vendasit që nuk e mbajnë mend një gjë të tillë, transmeton lajmi.net.

Ujëvarat kryesore dhe ndihmëse janë të lidhura në disa qindra metra ujëvara të mëdha, duke formuar një pamje madhështore e cila ka tërhequr shumë turistë. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella