Kur Fatos Nano dhe Fevziu fotografoheshin në burgun e Bënçës

0

Aktori Julian Deda ka publikuar në FB e tij një foto të vjetër të gazetarit Blendi Fevziu me ish-kryeministrin Nano.

fevziu dhe nano

Siç shihet në foto Fevziu ka qenë djalë i ri, elegant dhe me shumë flokë.

Fotoja është bërë gjatë kohës që Nano ishte në burgun e Bënçës. Fevziu atë kohë gazetar i ri intervistonte kreun e PS në burg.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »