Kujt i thotë më prit Morena Taraku?

0

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku, ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se është veshur dhe rregulluar dhe se po shkon diku.
morenaAjo ka lënë një shkrim tek kjo foto ku i thotë dikujt që ta pres por nuk ka treguar se kush është ai .
“Wait me honeeeeey”

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »