Kujdes kur bisedoni me Viber, këtë të keqe të tij kurrë nuk e keni ditur

0

A përgjohet apo jo biseda në Viber, është një pyetje që secilit përdorues të Viberit në Luginë i intereson.

Shumë nga bisedat thuhet se nuk i përgjon ky sistem, por mos u sigurohuni sepse Viberi i përgjon bisedat e juaja.

Viberi ruan dhe përgjon bisedat tuaja me miqët tuaja, e kur ato i përdorni edhe për punë tjera të cilat nuk mund ti kryeni në Viber

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »