Ku mbeti beli i hollë i Encës? Pa ‘Photoshop’ publikon një video nga Ulqini (Video)

0

Enca

Enca Haxhia padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të përfolur të showbizit shqiptarë. 

Por në shumë raste ajo ka qenë tejet e përfolur për fotografi të shumta në të cilat ka përdorur ‘Photoshop’.

Enca, duke publikuar një video të fundit në Instagram, nga një mbrëmje në të cilën ajo ka performuar si duket ka harruar se është pa ndërhyrje nga ‘Photoshop’ dhe duke arritur që të gjithë të vërejnë se sa më shumë peshë ka ajo se kur publikon fotografi.

Ndërsa duhet përkujtuar që Enca, është duke shijuar edhe suksesin e këngëve të saj të fundit e sidomos të asaj në bashkëpunim me reperin ‘Noizy’ të cilën edhe është duke perfomuar në këtë video.


Enca by GazetaExpress

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »