Ku flenë Blero? (Foto)

0

Blerim Muharremi, i njohur për këngët, por edhe jetën e tij private, edhe më tej është i angazhuar dhe për shkak të kësaj udhëton shumë.

Blero, shpesh lodhët aq shumë, sa fle edhe nëpër karrigat e aeroportit.

Këtë, Blero e tregon vetë përmes një fotografie të postuar në “Insagram”.

Këngëtari këtyre fotove u ka lënë edhe një mbishkrim, ku shkruan “Rrugëve”./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com