Kthim në kohë, si dukeshin fëmijë 8 reperët më të mirë shqiptarë

0

Sot janë ndër personat më me ndikim të skenës muzikore shqiptare.

Muzika rep që ata kultivojnë është nga më të pëlqyerat e publikut, duke bërë që të jenë të kërkuar edhe nga vetë estrada për bashkëpunime, transmeton Telegrafi.

Bëhet fjalë për Genc Prelvukaj, Gold Ag,  Ledri Vulën, Mc Kreshën, Getoar Selimi, Noizyn, Lyrical Son dhe Gjikon, të cilët veçohen edhe për nga pamja dhe paraqitjet skenike.

Por, si dukeshin fëmijë disa nga yjet e repit shqiptarë mund të shikoni fotografitë në vazhdim.

Ledri Vula

Gold Ag
Genc Prelvukaj
Mc Kresha

Gjiko

Getoar Selimi

Lyrical Son

Noizy

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »