Kryetari Kamberi zhvillon një ndeshje futbolli me mërgimtarët dhe vendasit(foto)

0

Gjatë ditës së djeshme në shenjë mikëpritjeje dhe në kuadër të ditëve të diasporës Klubi Futbollistik “Tërnoci” ka organizuar ndeshje futbollistike që u zhvillua në mes KF”Tërnoci” dhe Mërgimtarëve.

E në ekipën e futbollistëve  mërgimtarë   luajti edhe kryetari i komunës së Bujanocit Shaip Kamberi,
Ndryshe Kamberi është tifoz i ekipit Real Madrid.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »