Kryetari i ri i komunës së Medvegjës dhe strukturat udhëheqëse do të zgjedhen me 12 janar

0

 

Nëpërmes një njoftimi për media Kuvendi Komunal i Medvegjës njofton se seanca e ardhshme do të mbahet me datën 12 janar të vitit 2015.

Në këtë seancë përveç shkarkimit dhe emërimit të kryetarit të Kuvendit komunal do të zgjedhen: kryetari i ri i komunës, zëvendëskryetari dhe anëtarët e Këshillit komunal. Seanca e 24-të me radhë cila do të fillojë në ora 11 do të transmetohet drejtpërdrejt në valët e shkurtëra të Radio Medvegjës 96,5 Mhz FM stereo. (mepress.info)

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »