Kryetari i OVL-së të UÇPMB-së dega në Bujanoc jep dorheqëje

0

Sali Salihu

Kryetari i OVL-së të UÇPMB-së dega në Bujanoc, Sali Salihu jep dorheqëje të parevokueshme, ai ka dërguar portalit BujanociNet, komunikatën e ti lidhur me dorëheqjen e ti, ku mund të lexoni edhe më poshtë.

Njoftim

Unë Kryetarë i OVL-së të UÇPMB-së dega në Bujanoc Sali Salihu, paraqes dorheqjen time të parevokushme në cilsin kryetarit të OVL-së dega në Bujanoc për arsye të shumta po një ndër arsyet është edhe angazhimi imë personal dhe privat familjarë, dhe mos përmbushja e kërkesave të shumta të OVL-së, paraqes dorheqjen time me rrespekt për të gjithë në punë përbashkët ju media dhe të gjithë ju tjertê Nga Sali Salihi Bujanoc

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »