Kryetari i komunës së Bujanocit, vizitoi sot punimet që po zhvillohen në komunën e Bujanocit (Foto)

0

Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, vizitoi sot punimet që po zhvillohen në vendbanime të ndryshme në territorin e komunës së Bujanocit.

Fillimisht vizitoi rrugën e Hajredinëve në fshatin Osllarë ku takoi dhe bisedoi me qytetarë të kësaj lagje, rrugën në lagjën e poshtme në fshatin Samolicë dhe dy rrugë (njëra tani më e përfunduar) dhe tjetra në përfundim e sipër në fshatin Bilaç.

Qeverisja lokale e Bujanocit, me projektet e parapara për këtë vit, po tregon vendosmëri në gjithëpërfshirje duke mos anashkaluar asnjë vendbanim./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »