Kryetari i komunës së Bujanocit vëzhgon punimet tek lumi në lagjën e strukarëve në Tërrnoc

0

shaip-kamberi

Kryetari i Komunës dhe Drejtpri i NP Drejtorisë për ndërtim, kan vëzhguar punimet nga afër që po kryhen në lagjën e strukarëve në Tërrnoc të Bujanocit.

Në fshatin Tërrnoc të Bujanocit është duke u rregulluar ura në lumi tek lagjëja e Strukarëve, ku sot kryetari i Komunës së Bujanocit Shaip Kamberi dhe Drejtori i NP Drejtorisë për ndërtim Naim Rexhepi kan vëzhguar nga afër punimet të cilat po kryhen në urën tek lagjëja e strukarëve./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »