Kryetari i KKSH Shukri Ymeri me bashkëpuntor bëjnë homazhe në Prekaz

0

Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar, Shukri Ymeri, bashkë me Kryetarine Këshillit egzekutiv pranë KKSH, Galip Beqiri, kanë qëndruar sot në Prekaz për nder të manifestimit “Epopeja e UçK-Së”. Fillimisht z.Ymeri dhe z.Beqiri vendosën buqeta lulesh pranë varrit të komandantit legjendar Adem Jashari e më pas vizituan edhe muzeun dhe kompleksin memorial në Prekaz.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »