Kryetari i KKSh-së, Jonuz Musliu mikpritet ngrohët tek Jasharët në Prekaz (Foto)

0

Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar, Jonuz Musliu është mikpritur ngrohët tek Jasharët në Prekaz.

jonuzi 1

Musliu, sot ka qëndruar në Prekazin legjendarë ku ka bër homazhe mbi varrezat e dëshmorëve, pas homazheve mbi varrezat e dëshmorëve Musliu ka vizituar familjën e heroit Adem Jashari, ku është mikpritur ngrohët nga Rifat Jashari, ku kan diskutuar për problemet dhe situatën në Lugin./BujanociNet/

jonuzi 2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »