Kryetari Arifi ftohet në përvjetorin e pavarësisë së SHBA-ve

0

Me ftesë të ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës të akredituar në Sërbi, shkëlqesia e tij Michael D. Kirby, kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi sot do të marrë pjesë në përvjetorin e 239 të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Arifi ne  ambasaden e SHBA

Kryetari Arifi i shoqeruar nga ambasadori i Shqiperis dhe zv ambasadori i Kosoves ne solemnitetin ne ambasaden e SHBA-ve ne Beograd

Ky solemnitet do të mbahet në rezidencën e ambasadorit në Beograd ku do të marin pjesë krerët më të lartë shtetërorë dhe diplomat të shumtë ndërkombëtarë. Solemniteti do të mbahet me fillim prej orës 16h dhe do të zgjasë deri në ora 18h./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »