Kryesia e LPD-së do të vazhdojn bashkpunimin në bazë të marrëveshëjeve

0

zv.kryetarit të LPD-së dr.Adnan Salihu i cili shoqërohej nga Shqipërim Musliu djalin e ish-kryetarit Jonuz Musliu, dje takuan kryetarin e degës së PVD-së për Bujanoc, njëherit edhe kryetarë i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, për të biseduar rreth vazhdimit të bashkpunimit.

Palët jan dakorduar për të vazhduar bashkpunimin në bazë të marrëveshëjeve të arritura në mesë të LPD-së dhe PVD-së, ndërmjet kryetarit të ndjerë Jonuz Musliu, zv kryetari i LPD-së, dr Adnan Saliu dhe Shqipërim Musliu, djali i ish kryetarit të LPD-së garantuan se do të zbatohet marrëveshjet e arritura të më herëshme./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »