Kryeministri italian qëllohet me vezë (Video)

0

Kryeministri italian qëllohet me vezë (Video)

“Renzi të vijë këtu dhe të na flasë. Ka frikë nga 300 punëtorë!”. Kjo është kërkesa e punëtorëve dhe sindikalistëve që e kanë pritur kryeministrin italian për më shumë se 2 orë në shi.

Ai ka marrë pjesë në një inaugurim të zyrave të “Alcatel-Lucent”.

Shumë vezë janë hedhur ndaj makinës së Renzit.

Për të evituar përplasjen, Renzi është detyruar të hyjë nga një derë dytësore. /lapsi.al/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »