Kris qyteki n`Bujanoc, intervenon Policia (Video)

0

Në qytetin e Bujanocit dy grupe rivale jan sulmuar mes vete deri sa po preformohej muzik në shtëpin e kulturës në Bujanoc.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe është munduar të qetsoj grupet të përfshira në këtë problem, BujanociNet, ka mësuar jo zyrtarisht se një person është dërguar për në spital pas këtij problemi të të rinjëve shqiptar të përfshir në këtë incident./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »