Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Krejt pupla, publa, maturantja me fustanin me unik!
15:30 | 18 Maj 2018

Pam shumë maturant e maturante me veshje e pamje nga më të ndryshmet.

Secili prej tyre mundohet të duket bukur dhe të shkëlqej atë natë, shkruan ORAvip.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe vajza që shihni në fotografinë më poshtë ku shihet me gërsheta dhe fustan me pupla./ORAvip/

Edlira Rukaj
S