Kosovari kapet me tre pistoleta në pikën kufitare të Morinës
15:04 | 15 Prill 2018

“Gjatë kontrollit fizik, poshtë xhupit ju gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale , 3 armë zjarri Pistoletë, tip “Glock”, 25 fishekë” thuhet në njoftimin e policisë.

Nuk ka informacion për çfarë qëllimi po futeshin armët në Shqipëri, por i arrestuari është marrë në pyetje për të zbuluar bashkëpuntorët e mundshëm, shkruan lapsi.al.

Powered by WPeMatico

Klaudia Kalia