Koordinatorja e Agjensionit turk për bashkëpunim dhe koordinim (TIKA) qëndroi për vizitë pune në Bujanoc

0

Koordinatorja e Agjensionit turk për bashkëpunim dhe koordinim (TIKA), ÇAGLA Gultekin Tosbat, qëndroi për vizitë pune në Bujanoc.

Ate, në kabinetin e tij, e priti kryetari i Komunës, Shaip Kamberi. Bashkë me Kamberin, koordinatorja Tosbat vizitoi edhe Tërnocin dhe Shkollën fillore “Naim Frashëri”.

Bashkëpunimi me TIKA-në duhet të intensifikohet në mënyrë që të rezultoj me rezultatet konkrete sa ma parë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »