Konkurs për 5 vende të lira për doganierë në jug të Serbisë

0

Të gjithë ata që plotësojnë kushtet për vend pune si doganier apo inspektor doganor mund të paraqiten në 7 ditët në vijim në konkursin e drejtorisë së doganave që pranohen 5 doganierë.

Dogana

Këto vende nga konkursi janë për punësime në jug të Serbisë, ndërsa vendet tjera të drejtorisë së doganave janë edhe 51 për qytetet tjera kufitare. Sipas këtij konkursi, 2 doganierë do të punojnë në Preshevë, 2 në Gradina dhe një si inspektor dogane i cili dotë punoj në kontrollin e dokumentacionit të mallrave dhe doganim të mallrave, thuhet në njoftim, /BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »