Konfirmohet largimi i Marina Vjollcës prej Top-Channelit
14:17 | 22 Korrik 2017

Familjes të madhe të TT Klan i shtohet një tjetër emër i mirënjohur. Ajo është prezantuesja simpatike Marina Vjollca, e cila do të jetë pjesë e televizionit më të madh kombëtar në Shqipëri sezonin e ardhshëm, që nis në Shtator. “Vjollca vjen në ekranin e TV Klan me një program të sajin, detajet rreth të cilit pritet që të zbulohen nga drejtuesit e televizionit, shkruan ueb-faqja zyrtare e televizionit”. Marina Vjollca u bashkohet kështu emrave më të njohur të Tv Klan, si Blendi Fevziu, Ardit Gjebrea, Arian Çani, Rudina Magjistari, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj, Alketa Vejsiu e Aldon Lipe. Sezonin e kaluar, Tv Klan arriti të bënte pjesë të tijin aktorin e humorit Ermal Mamaqin me emisionin “Xing.
Aurela Hoxha