Konfirmohet largimi i Marina Vjollcës prej Top-Channelit

0

Familjes të madhe të TT Klan i shtohet një tjetër emër i mirënjohur.

Ajo është prezantuesja simpatike Marina Vjollca, e cila do të jetë pjesë e televizionit më të madh kombëtar në Shqipëri sezonin e ardhshëm, që nis në Shtator.

“Vjollca vjen në ekranin e TV Klan me një program të sajin, detajet rreth të cilit pritet që të zbulohen nga drejtuesit e televizionit, shkruan ueb-faqja zyrtare e televizionit”.

Marina Vjollca u bashkohet kështu emrave më të njohur të Tv Klan, si Blendi Fevziu, Ardit Gjebrea, Arian Çani, Rudina Magjistari, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj, Alketa Vejsiu e Aldon Lipe.

Sezonin e kaluar, Tv Klan arriti të bënte pjesë të tijin aktorin e humorit Ermal Mamaqin me emisionin “Xing.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »