Komuna e Bujanocit sot ka mbajtur takim me përfaqësuesit e mediave

0

media

Sot është mbajtur takimi i parë konsultativ me përfaqësuesit e mediave për përpilimin e buxhetit për vitin 2017, në prani të kryetarit të Komunës së Bujanocit.

Transparenca, mënyra e drejtë e ndarjes së mjeteve dhe profesionalizmi, ishin pikënisjet e dakorduara s’bashku në mes mediumeve që veprojn dhe punojn në komunën e Bujanocit dhe Komunës së Bujanocit./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »