Komuna e Bujanocit rregullon ndriçimin në Fshatin Mal Tërnoc (Foto)

0

Fshati Mal Tërnoc kohëve të fundit është kthyer në vëmendjen e opinionit dhe pushtetit lokal të komunës së Bujanocit, me rregullimin e Xhamis së fshatit me vetë iniciativën e banorëve të fshatit, komuna e Bujanocit ka bërë edhe një investim të kërkuar nga banorët e fshatit.

Ndriqimi publik në fshatin Mal Tërnoc dje është rregulluar nga komuna e Bujanocit, banorët jan shprehur të knaqur me këtë investim nga komuna e Bujanocit, dhe kan falemderuar pushtetin lokal për angazhimin në këtë fshat./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »