Komuna e Bujanocit riparon ndriqimin publik në fshatin Osllarë

0

Dje në fshatin Osllarë me urdhër të komunës së Bujanocit është bërë rregullimi dhe riparimi i një pjese të dritave të ndriqimit publik të fshatit.

Edhe për ditën e sotëme është planifikuar që të përfundoj i gjith rregullimi dhe riparimi i ndriqimit të fshatit pasi që në disa shtylla ka dhe drita të thyera, andaj apelohet tek qytetarët që mos ta dëmtojn më ndriqimin publik, pasi që ai dot i shërbej më së shumti vetë atyre./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »