Komuna e Bujanocit përfiton 200 mijë euro

0

Sot edhe zyrtarisht u konfirmua aprovimi i projektit në vlerë prej 200 mij euro për Komunën e Bujanocit.

Unioni Europian po vazhdon të përkrahë përpjekjet tona të përditshme.

Me këtë projekt ata drejtëpërdrejt po përkrahin sigurimin e paisjeve për Qendrën e grumbullimit dhe përpunimit të mbeturinave (Transfer Stacionit) i cili do të funkcionalizohet deri në fund të këtij viti./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »