Komuna e Bujanocit ju delë në ndihmë bujqëve (Foto)

0

Komuna e Bujanocit sot ju ka dalur në ndihmë bujqëve duke dalur në terenet fushore për të rregulluar rrugët për bujqit në arat e tyre.
Shërbimi i investimeve dhe NP Komunalia po punojnë në përmirësimin e kushteve për bujqit edhe në teren./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »