Komentuesi e akuzon për silikon, përgjigja e Arminës është epike! (Foto)
14:50 | 16 Tetor 2017

Është një nga blogeret më të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar, por shpeshherë edhe Armina Mevlani nuk merr komente shumë pozitive nga ndjekësit në rrjete sociale.

Në foton e fundit që ajo ka publikuar më bikini dikush i ka shkruar Mevlanit, se është duke bërë para për të bërë silikon. Por duket se përgjigja e blogeres së njohur ka qenë epike: “Nuk do të vendosja kurrë silikon. Më pëlqejnë kështu siç janë,”-përfundon Mevlani referuar të pasmeve të saj. Nuk hera e parë që blogerja, e cila gjithashtu është edhe partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen të komentohet për operacione plastike, të cilat asnjëherë nuk ka pranuar ti ketë bërë. Ndërkohë këtë foto ajo e publikuar disa ditë më parë si një nga imazhet e verës që kishte harruar të ndante me ndjekësit e saj./Gazeta Express/
Aurela Hoxha