Komentuesi e akuzon për silikon, përgjigja e Arminës është epike! (Foto)

0

Është një nga blogeret më të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar, por shpeshherë edhe Armina Mevlani nuk merr komente shumë pozitive nga ndjekësit në rrjete sociale.

Në foton e fundit që ajo ka publikuar më bikini dikush i ka shkruar Mevlanit, se është duke bërë para për të bërë silikon.

Por duket se përgjigja e blogeres së njohur ka qenë epike: “Nuk do të vendosja kurrë silikon. Më pëlqejnë kështu siç janë,”-përfundon Mevlani referuar të pasmeve të saj.

Nuk hera e parë që blogerja, e cila gjithashtu është edhe partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen të komentohet për operacione plastike, të cilat asnjëherë nuk ka pranuar ti ketë bërë.

Ndërkohë këtë foto ajo e publikuar disa ditë më parë si një nga imazhet e verës që kishte harruar të ndante me ndjekësit e saj./Gazeta Express/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »