Pritje të gjata mbi 1 orë në pikën kufitare Dheu i bardh – Konçul (Video/Foto)

0

Në redaksin e portalit BujanociNet kan ardhur pamje nga vizitorët e saj të kolones se zgjatur në pikën kufitare, Dheu i bardh – Konçul.

Nga raportuesi mësohet se kolona është krijuar nga pala Serbe duke kadalsuar shum funksionimin e kontrollimit dhe paisjen e qytetarëve Kosovarë me vërtetimin hyrës./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »