Kolona te Dheu i Bardhë 2 kilometra, pritjet me orë të tëra

0

Portali BujanocitNet njofton të gjith qytetarët e Luginës, veqanarisht ata të cilët kanë mundësinë që të përdorin rrygët dytësore, gjegjësisht rrugën e Breznicës, ta përdorin atë sepse kolona te Dheu i Bardhë në orët e pasditës ka arritur deri në 2 kilometra, dhe pritjet janë me orë të tëra. BujanociNet ju sjell foto të kolonës të cilat janhë bërë rreth orës 19:50h, 18.07.2015

11720599_976178055735582_1117266298_n kolona 1

 

11720599_976178055735582_1117266298_n kolona 2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »