Kolesteroli dhe presioni i lartë i gjakut tani mund të kurohen lehtësisht
14:11 | 14 Shkurt 2017

Kolesteroli i lartë dhe presioni i lartë i gjakut mund të shkaktojnë probleme serioze shëndetësore. Ky medikament natyral forcon sistemin imunitar, parandalon sëmundje të shumta dhe rregullon nivelet e kolesterolit të lartë në gjak.

Ja si ta përgatisni ilaçin në shtëpi: Përbërësit: 1 hudhër 1 copë xhenxhefil 1 lugë çaji lëng limoni 1 lugë çaji mjaltë organik 1 lugë çaji uthull molle Metoda e përgatitjes: Përzieni përbërësit e listuar më sipër dhe konsumojeni ilaçin për 5 ditë. Përdorimi: Gjatë 5 ditëve të para ju duhet të konsumoni ilaçin para mëngjesit dhe drekës, por jo më shumë se 3 herë në ditë. Pas një jave, nivelet e kolesterolit dhe presioni i gjakut do të normalizohen! /Burimi: healthyfoodhouse – Gazeta Shëndeti
Aurela Hoxha