Kolesteroli dhe presioni i lartë i gjakut tani mund të kurohen lehtësisht

0

Kolesteroli i lartë dhe presioni i lartë i gjakut mund të shkaktojnë probleme serioze shëndetësore. Ky medikament natyral forcon sistemin imunitar, parandalon sëmundje të shumta dhe rregullon nivelet e kolesterolit të lartë në gjak.

Ja si ta përgatisni ilaçin në shtëpi:

Përbërësit:

1 hudhër

1 copë xhenxhefil

1 lugë çaji lëng limoni

1 lugë çaji mjaltë organik

1 lugë çaji uthull molle

Metoda e përgatitjes:

Përzieni përbërësit e listuar më sipër dhe konsumojeni ilaçin për 5 ditë.

Përdorimi:

Gjatë 5 ditëve të para ju duhet të konsumoni ilaçin para mëngjesit dhe drekës, por jo më shumë se 3 herë në ditë.

Pas një jave, nivelet e kolesterolit dhe presioni i gjakut do të normalizohen! /Burimi: healthyfoodhouse – Gazeta Shëndeti

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »