Koalicioni PDSH, LPD dhe RD vazhdon fushatën në Bilaq (Foto)

0

Koalicioni PDSH,LPD dhe RD, para të pranishmiv ndër të tjerash theksoi se, “KNSH do të punojë për interesa kombëtare, e jo interesa personale”.
LPD3Koalicioni para të pranishëmeve të fshatit Bilaq shpalosi plan-programin e tyre.

LPD2 LPD1 LPD

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »