Kluivert arrin në airport! Sot nënshkruan me ekipin italian

0

Justin Kluivert ka zbritur në Itali dhe u përshëndet nga tifozët përpara se ai të i kryen testet mjekësore  të sotme, pasi Roma ka ranë dakord për një marrëveshje prej 20 milionësh përcjell ORAinfo.

Raportet e shumëfishta tregojnë se një marrëveshje ka arritur vlerën 18 milion euro plus 2 milion euro në shpërblime .

Ai shënoi 10 gola me pesë asistime në 30 ndeshje Eredivisie këtë sezon./ORAinfo/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »