Kjo shtëpi në dukje e thjeshtë, ka një sekret të madh (Foto)

0

Shtëpia e bardhë e viteve 1920 është transformuar nga inxhinieri James Kater dhe partnerja e tij Georgina Wilson të cilët po kërkonin tokë për të ndërtuar një shtëpi në vitin 2011

Shtëpia kushton rreth 795,000 paund, ka një kopësht të bukur, garazh dhe 4 dhoma gjumi të mobiluara duke ndërthurur modernen me të vjetrën

Powered by WPeMatico

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com