Kjo ishte torta madhështore me gur të çmuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit (Foto)

0

Dasma e çiftit Marina dhe Getoar Selimi ka bërë të gjithë të flasin. 

Nusja hyjnore dhe organizimit përrallor nuk mund t’i mungonte një tortë si ajo që u pa në dasmë.

Torta kishte formën e një guri të çmuar duke u cilësuar si një nga elementët më surprizues të dasmës. Në këtë ceremoni martesore ishin të ftuar 300 persona dhe në mesin e tyre ishin emra të njohur të ekranit.

Ceremonia u organizua brenda një tendë transparente në ‘Gjirin e Lalzit’, për tu mbyllur me një aftërparty buzë detit.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »