Kjo goditje e Isco, s’pritet as nga 10-të portierë (VIDEO)

0
Mesfushori i Spanjës, Isco, ka realizuar një gol mahnitës në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Euro 2016, përballë Bellarusisë.

Isco me një goditje mjeshtërore në minutën e 18’, dërgoi topin në atë pjesë, ku ishte e pamundur për portierin që ta priste.

Spanja është duke fituar ndeshjen 2:0, me golat e Isco dhe Busquets./Indeksonline/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »