Kjo foto do t’ju tmerrojë: Diçka që fshihet aty, bëri që burri të ndahet nga kjo grua! (Foto)

0

Gjithçka duket në rregull në foto: vajza simpatike buzëqesh këndshëm, ulur sipër krevatit të saj. Mirëpo, në këtë fotografi ka diçka që nuk shkon si duhet.

Foto1

A është ventilatori, kabllot, rrëmuja me çarçaf? Jo, asnjëra.

Nëse shikoni mes skajit të dyshekut dhe dërrasës së krevatit, si do t’ju duket tash fotoja?

Thuhet se një burrë shkoi për 20 dite në një pushim. Pasi u kthye, e bëri një foto të gruas që ta mbajë me vete. Por, pas disa ditësh ai kërkoi shkurorëzim nga ajo.

Foto2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »