Kjo është vjehrra e Xhensila Myrtezaj (Foto)

0

Aktori i humorit, Bes Kallaku me anë të një fotografie ka prezantuar nënën e tij.

“Aty ku bashkohen 2 dashnite, ajo qe me rriti dhe ajo qe do plakem”, ka shkruar ai përbri fotos.

Zonja në fjalë, ndryshe është edhe vjehrra e këngëtares së njohur Xhensila Myrtezaj.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »