Kjo bukuroshe është vajza e një komandanti të UÇK-së, mos i humbisni këto fotografi

0

Nuk është këngëtare as aktore, por ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe e gjitha kjo falë pamjes së saj.

Donika është vajza e ish-komandatit të UÇK’së dhe ish- Ambasadorit të Kosovës në Shqipërië, Sylejman Selimit.

Donika përveç pamjes, karakterizohet si një femër me linja mjaft seksi, ndërsa shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale, duke treguar edhe pasionin e saj për vetura luksoze që tashmë edhe i posedon.

Magazina.al, ju sjell disa fotografi të Donikës, vajzës seksi të Sylejman Selimit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »