Kjo bukuroshe është vajza e familjes Jashari (Foto)

0

Vajza e bukur e Jasharajve, Sala Jashari tashmë është rritur dhe ka arritur qe për vetën e saj të siguroj një profesjon dhe një të ardhme mjaftë të ndritur.

Ajo është lindur pas luftës dhe trashegon emrin e gjyshës së saj Sala Jasharit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »