Kida del nga On Records? Ja çka thotë menaxheri

0

Ka disa kohë që po përmendet për një dalje të mundshme të këngëtares Kida nga labeli ‘On Records’, shkruan lajmi.net

Por, këto zëra i mohoi menaxheri i këtij labeli Mehmet Elshani.

Në Instagram ai ka hedhur një fotografi me Kidën ku tregoi se këngëtarja akoma është pjesë e labelit të tij dhe gjitha ato që u thanë janë gënjeshtra./Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »