KF Tërnoci tani bëhet me autobus për nevojat e klubit

0

Klubi futbollistik i Tërnocit falë bashkatdhetarëve dhe dashamirësve të klubit është bër me autobus i cili do të shfrytëzohet për nevojat e Klubit, raporton BujanociNet.

Autobusi është i stolisur me logon e KF Tërnocit, dhe me fotografin e tifozëve të Tërnocit “AGALLARËT” i cili ju është dhuruar klubit nga bashkatdhetarët dhe dashamirët e KF Tërnocit, stafi i KF Tërnocit ka falenderuar të gjithë donatorët të cilët kanë ndihmuar klubin për këtë mjetë transportues i cili do të shfrytëzohet për nevojat e klubit./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »